Nasza firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęliśmy zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Doświadczenia naszej firmy w produkcji skór dekoracyjnych to najlepsza gwarancja wyrobów wysokiej jakości. Staramy się połączyć garbarskie tradycje z nowoczesnymi technologiami i designem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ciągle wprowadzamy na rynek nowe, niepowtarzalne produkty i dostosowujemy się do panujących trendów. Nie zapominamy jednak o tym, co od początku działalności nas wyróżniało: estetyczne wykonanie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.

W naszej ofercie znajdują się klasyczne skóry dekoracyjne, bydlęce i inne. Ponadto przygotowujemy różnego rodzaju narzuty, czyli wymagające wielkiego kunsztu wykonawcy ozdobne dywany ze skór.


Nasze unikatowe produkty są niezwykłym podkreśleniem uroku każdego miejsca. Leżąc na podłodze przed kominkiem, na łóżku w sypialni czy wisząc na ścianie w salonie tworzą bardzo oryginalną dekorację i nadają odpowiedni klimat pomieszczeniu. Są idealną ozdobą każdej powierzchni. Skóry dekoracyjne i bydlęce to doskonały pomysł na prezent na wiele okazji. Wnętrzom dodają piękna i klasy. Sprzedajemy gotowe wyroby i realizujemy zamówienia indywidualne jak i hurtowe.

Z chęcią nawiążemy współprace ze stacjonarnymi sklepami jak i tez internetowymi na terenie kraju i całego świata. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Sklepy stacjonarne: